ماشین لباسشویی سامسونگ از محبوبترین ماشین‌های لباسشویی در بین خانواده‌های ایرانی است. کیفیت بالای ماشین لباسشویی سامسونگ بسیاری را به خرید این دستگاه ترغیب می‌کند. امابه دلایل مختلفی مانند استفاده نادرست، شوک برقی، وارد شدن ضربه در حین جابه جایی یا تعمیرکار نابلد، ممکن است ماشین لباسشویی سامسونگ دچار مشکل شود. در این صورت باید به دنبال یک تعمیرکار تخصصی ماشین لباسشویی باشید که تجربه بالایی در کار با انواع ماشین‌های لباسشویی برند سامسونگ داشته باشد.

درواقع، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به تخصص، مهارت و دانش بالایی نیاز دارد. تکنسین‌‌ها و تعمیرکاران حرفه‌ای، دوره‌های ویژه‌ای را برای شناسایی و رفع مشکلات ماشین لباس شویی سامسونگ می‌گذرانند. همکاران پرتلاش ما در این مجموعه تمامی دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را گذرانده‌اند و بالاترین سطح خدمات تعمیر را در کوتاه‌ترین زمان به شما ارائه می‌کنند. برای ثبت درخواست و دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با ما در ارتباط باشید.

دلایل اصلی خراب شدن ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین‌های لباسشویی سامسونگ از جمله گران قیمت‌ترین و با کیفیت‌ترین محصولات موجود در بازار هستند. سامسونگ از تکنولوژی‌های پیشرفته و بهترین قطعات اولیه در تولید محصولات خود استفاده کرده است. به همین دلیل مدل‌های جدید ماشین لباسشویی سامسونگ طول عمر بالایی دارند و معمولاً کمتر نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. اما مانند هر دستگاه دیگری احتمال خراب شدن ماشین لباسشویی سامسونگ نیز وجود دارد. معمولاً موارد زیر مهم‌ترین دلایل و عوامل خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ هستند:

 • وارد شدن ضربه در حین جا به جایی
 • نوسان یا شوک الکتریکی
 • استفاده نامناسب از ماشین لباسشویی
 • مستهلک شدن قطعات
 • تعمیرکار نابلد

تکنسین‌های حرفه‌ای ای مجموعه با حداقل 10 سال سابقه تعمیر انواع لوازم خانگی به خوبی می‌توانند فرآیند عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ را انجام دهند و دلیل اصلی خراب شدن دستگاه‌ها را مشخص کنند. این اولین و مهم‌ترین قدم در تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ است.

نشانه‌های خراب شدن ماشین لباسشویی سامسونگ

از کجا بفهمیم که ماشین لباسشویی ما دچار مشکل شده است؟ بسیاری از افراد به دلیل عدم تشخیص نشانه‌های خراب شدن دستگاه، به استفاده از آن ادامه می‌دهند. این موضوع باعث بدتر شدن وضعیت ماشین لباسشویی و افزایش هزینه‌های تعمیر خواهد شد. در اینجا به چند مورد از مهم‌ترین نشانه‌های خراب شدن ماشین لباسشویی سامسونگ اشاره می‌کنیم:

 • شروع نشدن سیکل شستشو
 • آبگیری نکردن
 • تخلیه نکردن
 • نشتی آب
 • کار نکردن دکمه‌ها
 • روشن نشدن دستگاه

در اکثر موارد وجود این نشانه‌ها، خبر از یک مشکل جدی در ماشین لباسشویی سامسونگ می‌دهند. با این حال، کارشناسان ما با استفاده از تجربه خود می‌توانند بسیاری از این مشکلات را به راحتی حل کنند.

چه زمانی باید به تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ مراجعه کنیم؟

اگر با هرکدام از نشانه‌های خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ رو به رو شده‌اید، بلافاصله با مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید. همکاران ما راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند. بسیار مهم است که در اولین فرصت ممکن به فکر تعمیر ماشین لباسشویی خود باشید. زیرا استفاده مداوم از ماشین لباسشویی خراب باعث آسیب رساندن به بخش‌های جدی‌تر می‌شود و ممکن است هزینه‌های زیادی را روی دست شما قرار دهد. همچنین در مواردی مانند اتصالی برق، عدم تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بسیار خطرآفرین خواهد بود.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ چقدر است؟

هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ بسته به قطعات استفاده شده در دستگاه و علت خرابی متفاوت است. تکنسین این مجموعه پس از حضور در محل و ارزیابی دستگاه، قیمت تعمیر را بر اساس تعرفه‌های استاندارد شرکتی تعیین کرده و اعلام می‌کند.

سرویسنترال، بهترین گزینه جایگزین نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ

سامسونگ برندی کره ای است. تحریم‌های جهانی و عدم رقبت شرکت‌های خارجی باعث شده که سامسونگ نمایندگی تعمیرات رسمی در ایران نداشته باشد. در غیاب نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی سامسونگ ، این مجموعه بهترین خدمات را به شما ارائه می‌کند

تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل با ضمانت 180 روزه

برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل خود همراه با ضمانت 180 روزه همین حالا با شماره تلفن 02174985 تماس بگیرید. تکنسین مجموعه در محل شما حاضر شده و دستگاه را به سرعت تعمیر می‌کند. با سرویسنترال لباسشویی سامسونگ خود را مثل روز اول تحویل بگیرید.