ماشین لباسشویی ال جی از محبوبترین ماشین‌های لباسشویی در بین خانواده‌های ایرانی است. کیفیت بالای ماشین لباسشویی ال جی بسیاری را به خرید این دستگاه ترغیب می‌کند. امابه دلایل مختلفی مانند استفاده نادرست، شوک برقی، وارد شدن ضربه در حین جابه جایی یا تعمیرکار نابلد، ممکن است ماشین لباسشویی ال جی دچار مشکل شود. در این صورت باید به دنبال یک تعمیرکار تخصصی ماشین لباسشویی باشید که تجربه بالایی در کار با انواع ماشین‌های لباسشویی برند ال جی داشته باشد.

درواقع، تعمیر ماشین لباسشویی ال جی به تخصص، مهارت و دانش بالایی نیاز دارد. تکنسین‌‌ها و تعمیرکاران حرفه‌ای، دوره‌های ویژه‌ای را برای شناسایی و رفع مشکلات ماشین لباس شویی ال جی می‌گذرانند. همکاران پرتلاش ما در ای مجموعه تمامی دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را گذرانده‌اند و بالاترین سطح خدمات تعمیر را در کوتاه‌ترین زمان به شما ارائه می‌کنند. برای ثبت درخواست و دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی با ما در ارتباط باشید.

 

دلایل اصلی خراب شدن ماشین لباسشویی ال جی

ماشین‌های لباسشویی ال جی از جمله گران قیمت‌ترین و با کیفیت‌ترین محصولات موجود در بازار هستند. ال جی از تکنولوژی‌های پیشرفته و بهترین قطعات اولیه در تولید محصولات خود استفاده کرده است. به همین دلیل مدل‌های جدید ماشین لباسشویی ال جی طول عمر بالایی دارند و معمولاً کمتر نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. اما مانند هر دستگاه دیگری احتمال خراب شدن ماشین لباسشویی ال جی نیز وجود دارد. معمولاً موارد زیر مهم‌ترین دلایل و عوامل خرابی ماشین لباسشویی ال جی هستند:

 • وارد شدن ضربه در حین جا به جایی
 • نوسان یا شوک الکتریکی
 • استفاده نامناسب از ماشین لباسشویی
 • مستهلک شدن قطعات
 • تعمیرکار نابلد

تکنسین‌های حرفه‌ای ای مجموعه با حداقل 10 سال سابقه تعمیر انواع لوازم خانگی به خوبی می‌توانند فرآیند عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی را انجام دهند و دلیل اصلی خراب شدن دستگاه‌ها را مشخص کنند. این اولین و مهم‌ترین قدم در تعمیر ماشین لباسشویی ال جی است.

نشانه‌های خراب شدن ماشین لباسشویی ال جی

از کجا بفهمیم که ماشین لباسشویی ما دچار مشکل شده است؟ بسیاری از افراد به دلیل عدم تشخیص نشانه‌های خراب شدن دستگاه، به استفاده از آن ادامه می‌دهند. این موضوع باعث بدتر شدن وضعیت ماشین لباسشویی و افزایش هزینه‌های تعمیر خواهد شد. در اینجا به چند مورد از مهم‌ترین نشانه‌های خراب شدن ماشین لباسشویی ال جی اشاره می‌کنیم:

 • شروع نشدن سیکل شستشو
 • آبگیری نکردن
 • تخلیه نکردن
 • نشتی آب
 • کار نکردن دکمه‌ها
 • روشن نشدن دستگاه

در اکثر موارد وجود این نشانه‌ها، خبر از یک مشکل جدی در ماشین لباسشویی ال جی می‌دهند. با این حال، کارشناسان ما با استفاده از تجربه خود می‌توانند بسیاری از این مشکلات را به راحتی حل کنند.

چه زمانی باید به تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی مراجعه کنیم؟

اگر با هرکدام از نشانه‌های خرابی ماشین لباسشویی ال جی رو به رو شده‌اید، بلافاصله با مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی تماس بگیرید. همکاران ما راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند. بسیار مهم است که در اولین فرصت ممکن به فکر تعمیر ماشین لباسشویی خود باشید. زیرا استفاده مداوم از ماشین لباسشویی خراب باعث آسیب رساندن به بخش‌های جدی‌تر می‌شود و ممکن است هزینه‌های زیادی را روی دست شما قرار دهد. همچنین در مواردی مانند اتصالی برق، عدم تعمیر ماشین لباسشویی ال جی بسیار خطرآفرین خواهد بود.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی چقدر است؟

هزینه تعمیر لباسشویی ال جی بسته به قطعات استفاده شده در دستگاه و علت خرابی متفاوت است. تکنسین این مجموعه پس از حضور در محل و ارزیابی دستگاه، قیمت تعمیر را بر اساس تعرفه‌های استاندارد شرکتی تعیین کرده و اعلام می‌کند.

سرویسنترال، بهترین گزینه جایگزین نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی

ال جی برندی کره ای است. تحریم‌های جهانی و عدم رقبت شرکت‌های خارجی باعث شده که ال جی نمایندگی تعمیرات رسمی در ایران نداشته باشد. در غیاب نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی ال جی ، این مجموعه بهترین خدمات را به شما ارائه می‌کند

تعمیر لباسشویی ال جی در محل با ضمانت 180 روزه

برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در محل خود همراه با ضمانت 180 روزه همین حالا با شماره تلفن 02174985 تماس بگیرید. تکنسین مجموعه در محل شما حاضر شده و دستگاه را به سرعت تعمیر می‌کند. با سرویسنترال لباسشویی ال جی خود را مثل روز اول تحویل بگیرید.