ماشین لباسشویی دوو از محبوبترین ماشین‌های لباسشویی در بین خانواده‌های ایرانی است. کیفیت بالای ماشین لباسشویی دوو بسیاری را به خرید این دستگاه ترغیب می‌کند. امابه دلایل مختلفی مانند استفاده نادرست، شوک برقی، وارد شدن ضربه در حین جابه جایی یا تعمیرکار نابلد، ممکن است ماشین لباسشویی دوو دچار مشکل شود. در این صورت باید به دنبال یک تعمیرکار تخصصی ماشین لباسشویی باشید که تجربه بالایی در کار با انواع ماشین‌های لباسشویی برند دوو داشته باشد.

درواقع، تعمیر ماشین لباسشویی دوو به تخصص، مهارت و دانش بالایی نیاز دارد. تکنسین‌‌ها و تعمیرکاران حرفه‌ای، دوره‌های ویژه‌ای را برای شناسایی و رفع مشکلات ماشین لباس شویی دوو می‌گذرانند. همکاران پرتلاش ما دراین مجموعه تمامی دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای تعمیر ماشین لباسشویی دوو را گذرانده‌اند و بالاترین سطح خدمات تعمیر را در کوتاه‌ترین زمان به شما ارائه می‌کنند. برای ثبت درخواست و دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دوو با ما در ارتباط باشید.

دلایل اصلی خراب شدن ماشین لباسشویی دوو

ماشین‌های لباسشویی دوو از جمله گران قیمت‌ترین و با کیفیت‌ترین محصولات موجود در بازار هستند. دوو از تکنولوژی‌های پیشرفته و بهترین قطعات اولیه در تولید محصولات خود استفاده کرده است. به همین دلیل مدل‌های جدید ماشین لباسشویی دوو طول عمر بالایی دارند و معمولاً کمتر نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. اما مانند هر دستگاه دیگری احتمال خراب شدن ماشین لباسشویی دوو نیز وجود دارد. معمولاً موارد زیر مهم‌ترین دلایل و عوامل خرابی ماشین لباسشویی دوو هستند:

 • وارد شدن ضربه در حین جا به جایی
 • نوسان یا شوک الکتریکی
 • استفاده نامناسب از ماشین لباسشویی
 • مستهلک شدن قطعات
 • تعمیرکار نابلد

تکنسین‌های حرفه‌ای ای مجموعه با حداقل 10 سال سابقه تعمیر انواع لوازم خانگی به خوبی می‌توانند فرآیند عیب یابی ماشین لباسشویی دوو را انجام دهند و دلیل اصلی خراب شدن دستگاه‌ها را مشخص کنند. این اولین و مهم‌ترین قدم در تعمیر ماشین لباسشویی دوو است.

نشانه‌های خراب شدن ماشین لباسشویی دوو

از کجا بفهمیم که ماشین لباسشویی ما دچار مشکل شده است؟ بسیاری از افراد به دلیل عدم تشخیص نشانه‌های خراب شدن دستگاه، به استفاده از آن ادامه می‌دهند. این موضوع باعث بدتر شدن وضعیت ماشین لباسشویی و افزایش هزینه‌های تعمیر خواهد شد. در اینجا به چند مورد از مهم‌ترین نشانه‌های خراب شدن ماشین لباسشویی دوو اشاره می‌کنیم:

 • شروع نشدن سیکل شستشو
 • آبگیری نکردن
 • تخلیه نکردن
 • نشتی آب
 • کار نکردن دکمه‌ها
 • روشن نشدن دستگاه

در اکثر موارد وجود این نشانه‌ها، خبر از یک مشکل جدی در ماشین لباسشویی دوو می‌دهند. با این حال، کارشناسان ما با استفاده از تجربه خود می‌توانند بسیاری از این مشکلات را به راحتی حل کنند.

چه زمانی باید به تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو مراجعه کنیم؟

اگر با هرکدام از نشانه‌های خرابی ماشین لباسشویی دوو رو به رو شده‌اید، بلافاصله با مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو تماس بگیرید. همکاران ما راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند. بسیار مهم است که در اولین فرصت ممکن به فکر تعمیر ماشین لباسشویی خود باشید. زیرا استفاده مداوم از ماشین لباسشویی خراب باعث آسیب رساندن به بخش‌های جدی‌تر می‌شود و ممکن است هزینه‌های زیادی را روی دست شما قرار دهد. همچنین در مواردی مانند اتصالی برق، عدم تعمیر ماشین لباسشویی دوو بسیار خطرآفرین خواهد بود.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو چقدر است؟

هزینه تعمیر لباسشویی دوو بسته به قطعات استفاده شده در دستگاه و علت خرابی متفاوت است. تکنسین این مجموعه پس از حضور در محل و ارزیابی دستگاه، قیمت تعمیر را بر اساس تعرفه‌های استاندارد شرکتی تعیین کرده و اعلام می‌کند.

تعمیر لباسشویی دوو در محل با ضمانت 180 روزه

برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو  در محل خود همراه با ضمانت 180 روزه همین حالا با شماره تلفن 02174985 تماس بگیرید. تکنسین مجموعه در محل شما حاضر شده و دستگاه را به سرعت تعمیر می‌کند. با سرویسنترال لباسشویی دوو خود را مثل روز اول تحویل بگیرید.