اصولا تعمیر اجاق گاز و سایر لوازم موجود در آشپزخانه ظرافت و مهارت خاصی می‌طلبد؛ مخصوصا اگر مدل آن جدید باشد. با وجود مدل‌های توکار و رومیزی، دانش لازم برای تعمیرات اجاق گاز حتی از گذشته هم بیشتر شده است. برای اینکه مطمئن شوید فردی که برای تعمیر اجاق گاز استخدام می‌کنید همین خصوصیات را دارد، روی «مرکزتعمیرات سرویس سنترال» حساب کنید.
اجاق گاز، قلب آشپزخانه است. در بین برندهای تولیدکننده اجاق گاز، پیلوت به خلاقیت و کیفیت در ساخت اجاق گاز شهرت دارد. اما این مساله باعث نمی‌شود که اجاق‌گازهای پیلوت کاملاً بدون عیب و نقص باشند. بلکه در اثر استفاده زیاد و گذشت زمان، اجاق گاز پیلوت نیاز به تعمیر پیدا می‌کند. در صورتی که نیاز به تعمیر اجاق گاز پیلوت دارید، می‌توانید از خدمات تعمیر لوازم خانگی استفاده کنید. ما اجاق گاز پیلوت را مثل روز اول صحیح و سالم تحویل شما می‌دهیم

4 خرابی رایج اجاق گاز پیلوت

بر اساس تجربه خود در تعمیر اجاق گاز، معمولاً اجاق گازهای برند پیلوت دچار مشکلات رایجی می‌شوند. 7 مورد از این مشکلات شایع‌تر هستند. اگر گاز پیلوت شما هم در این دسته قرار دارد، اصلاً نگران نباشید. شما به هیچ وجه تنها نیستید و می‌توانید با مراجعه به صفحه  تعمیر گاز رومیزی و فردار نسبت به درخواست تعمیر خود اقدام کنید.

اجاق گاز جرقه نمی‌زند

عیب‌یابی: برای تعمیر اجاق گاز در این حالت باید از اجزاء ترانس جرقه، برخی اوقات کثیفی زیاد موجب جرقه نزدن اجاق گاز می‌شود و کلید یا ولوم جرقه را بررسی کرد. هر یک از این قطعات که معیوب شده باشد، اجاق جرقه نخواهد زد. البته قطع شدن سیم‌ها هم می‌تواند باعث این مشکل شود.

شعله‌های اجاق گاز روشن نمی‌شود و پس از رها شدن خاموش میشود

عیب‌یابی: در این صورت ابتدا باید از تمیز بودن شعله اطمینان حاصل کنید. چربی و کثیفی می‌تواند باعث خاموش شدن شعله شود و یا وجود مشکل در سوراخ‌های مشعل است. برای مثال، ممکن است سوراخ‌های مشعل یا پیلوت اجاق مسدود شده باشد.

    جرقه‌زدن مداوم اجاق گاز

اگر اجاق گاز پیلوت شما به صورت مرتب و ممتد در حال جرقه زدن است، ایراد را باید در چند قطعه خاص پیدا کرد. اول از همه سیستم جرق رسانی عامل این مشکل است. خرابی در یکی از قطعات می‌تواند منجر به جرقه‌زدن مداوم اجاق گاز شود. از طرف دیگر خرابی ماژول، الکترود و فندک هم می‌تواند موجب ایجاد جرقه شوند.

   شعله اجاق گاز ضعیف است

یکی از اولین مشکلات اجاق گاز پیلوت ، ضعیف بودن شعله است. معمولاً در این شرایط مشکل ناشی از عدم گازرسانی مناسب به همه شعله‌ها است. گاهی اوقات هم شعله هوا گرفته یا شاتر هوا نیاز به تعمیر دارد. در هر صورت پیشنهاد ما استفاده از تجربه یک تکنسین متخصص برای رفع مشکل است.

 

هزینه تعمیر اجاق گاز پیلوت چقدر است؟

هزینه تعمیر اجاق گاز پیلوت بسته به قطعات استفاده شده در دستگاه و علت خرابی متفاوت است. تکنسین این مجموعه پس از حضور در محل و ارزیابی دستگاه، قیمت تعمیر را بر اساس تعرفه‌های استاندارد شرکتی تعیین کرده و اعلام می‌کند.

تعمیر اجاق گاز پیلوت در محل با ضمانت 180 روزه

برای تعمیر اجاق گاز پیلوت در محل خود همراه با ضمانت 180 روزه همین حالا با شماره تلفن 02174985تماس بگیرید. تکنسین مجموعه در محل شما حاضر شده و دستگاه را به سرعت تعمیر می‌کند. با سرویسنترال اجاق گاز خود را مثل روز اول تحویل بگیرید.