ویژگی های برتر مرکز سامسونگ

متخصصان و ارائه ی دقت در خدمات سامسونگ

تمامی خدمات این مجموعه توسط متخصصانی صورت میگیرد که میانگین 10سال سابقه ی کار تخصصی در حوزه ی تعمیرات و نگهداری سامسونگ دارا میباشند

تخصص کافی و بروز بودن متخصصان

تکنسین های این مجموعه هر ساله با گذراندن آزمون و دوره های عملی و تئوری سامسونگ،تخصص کافی برای تعمیر به روز ترین لوزام خانگی سامسونگ دنیا را آموزش میبینند

گارانتی خدمات انجام شده

این مجموعه با توجه به تخصصی بودن در حوزه ی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ و تعهد داشتن نسبت به خدمات انجام شده،مسؤلیت تمامی خدمات ارائه شده را به مدت6ماه(180روز) به عهده میگیرد

گارانتی قطعات باکیفیت

برخلاف شرکت های دیگر که فقط واسطه میان مشتری و تکنسین ها میباشند و هیچگونه نظارتی در خصوص استفاده کردن از قطعات بی کیفیت ندارند،ما کیفیت قطعات را نیز تضمین خواهیم کرد.

هزینه های منصفانه و نظارت بر آن

این مجموعه با داشتن نظارت بر هزینه های دریافتی و مستندات خدمات انجام شده توسط تکنسین و شفاف سازی حدودی قیمتی جلوگیری از پرداخت هزینه ی بیش از حد مشتری میکند

اولویت در تعمیر قطعات معیوب

با توجه به شرایط تحریم های موجود و شرایط اقتصادی کشور،اکثریت قطعات لوازم خانگی سامسونگ با کمبود و با قیمت بالا مواجه است و به دلیل کاهش هزینه ها الویت متخصصین این مجموعه با تعمیر قطعات دستگاه میباشد

 متخصص تعمیر جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی سامسونگ از محبوبترین جاروبرقی در بین خانواده‌های ایرانی است. کیفیت بالای جاروبرقی سامسونگ بسیاری را به خرید این دستگاه ترغیب می‌کند. امابه دلایل مختلفی مانند استفاده نادرست، شوک برقی، وارد شدن ضربه در حین جابه جایی یا تعمیرکار نابلد، ممکن است جاروبرقی سامسونگ دچار مشکل شود. در این صورت باید به دنبال یک تعمیرکار تخصصی جاروبرقی باشید که تجربه بالایی در کار با انواع جاروبرقی برند سامسونگ داشته باشد.

دلایل اصلی خراب شدن جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی سامسونگ از جمله گران قیمت‌ترین و با کیفیت‌ترین محصولات موجود در بازار هستند. سامسونگ از تکنولوژی‌های پیشرفته و بهترین قطعات اولیه در تولید محصولات خود استفاده کرده است. به همین دلیل مدل‌های جدید جاروبرقی سامسونگ طول عمر بالایی دارند و معمولاً کمتر نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. اما مانند هر دستگاه دیگری احتمال خراب شدن جاروبرقی سامسونگ نیز وجود دارد. معمولاً موارد زیر مهم‌ترین دلایل و عوامل خرابی جاروبرقی سامسونگ هستند:

  • وارد شدن ضربه در حین جا به جایی
  • نوسان یا شوک الکتریکی
  • استفاده نامناسب از جاروبرقی
  • مستهلک شدن قطعات
  • تعمیرکار نابلد
  • مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ؛نمایندگی جاروبرقی سامسونگ

    • اگر به دنبال نمایندگی جاروبرقی سامسونگ در تهران یا هر شهری هستید، هیچ شرکتی نماینده رسمی نیست! در حقیقت به دلیل تحریم‌ها و سخت‌شدن حضور برندهای خارجی در ایران، هیچ شرکتی در ایران نماینده رسمی برند سامسونگ نیست.شما می‌توانید بهترین خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران را از این مجموعه بخواهید. سرویسنترال به واسطه برخورداری از از کادری مجرب از بهترین تکنسین‌های ایران و به پشتوانه ده سال تجربه در تعمیر جاروبرقی سامسونگ، خدمات خود را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می‌کند.

مراحل ثبت درخواست تکنسین

01

ثبت سفارش توسط شما

درخواست خود را برای خدمات به صورت آنلاین ثبت کنید

02

انتخاب متخصص مناسب

کارشناسان مربوط به رسیدگی ثبت سفارش نسبت به نوع و موقیعت مکانی شما بهترین متخصص را برای شما اعزام میکند

03

هماهنگی متخصص با شما

تکنسین مورد نظر جهت هماهنگی زمان مراجعه با شما تماس گرفته و در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه میکند

04

مراجعه تکنسین و انجام کار

مراجعه تکنسین وانجام کار و پرداخت هزینه به تکنسین یا شرکت ودربافت کد پیگیری بابت گارانتی

سوالات متداول

01
از زمان ثبت درخواست چقدر طول می‌کشد تا تکنسین اعزام شود؟

بلافاصله پس از ثبت درخواست همکاران ما با شما تماس حاصل می‌کنند و پس از هماهنگی با شما تکنسین در سریع‌ترین زمان ممکن به محل شما مراجعه خواهد کرد.

02
هزینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ چقدر است؟

بسته به نوع دستگاه  جاروبرقی ،مشکل و مدل‌های مختلف هزینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ متفاوت خواهد بود. اما قیمت‌ خدمات در شرکت کاملا مشخص و شفاف است.

03
چطور از کیفیت کار مجموعه مطئن شویم؟

این مجموعه سالهاست در حوزه ی تعمیرات رسمی سامسونگ فعالیت میکند و ما بهترین تکنسین‌های ایران را برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ شما به محل شما اعزام می‌کنیم. برای اطمینان شما از کیفیت خدمات، گارانتی 6 ماهه به ازای خدمات به شما ارائه می‌شود.

04
چطور بهترین متخصص تعمیرات جاروبرقی سامسونگ برای سفارش من انتخاب می‌شود؟

تمامی تکنسین‌های این مجموعه حداقل 10 سال سابقه کار در حوزه ی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ دارند. با این وجود پس از ثبت درخواست شما بر اساس شرایط، محصول و محل شما بهترین متخصص انتخاب و به محل شما اعزام می‌شود.

نظرات مشتریان سامسونگ

بزرگ‌ترین افتخار مجموعه، مشتریان ارزشمند ما هستند. تمام تلاش تیم مرکز تعمیرات جلب کامل رضایت مشتریانی است که به ما اعتماد می‌کنند.