ویژگی های برتر مرکز پکیج بوتان

متخصصان و ارائه ی دقت در خدمات بوتان

تمامی خدمات این مجموعه توسط متخصصانی صورت میگیرد که میانگین 10سال سابقه ی کار تخصصی در حوزه ی تعمیرات و نگهداری بوتان دارا میباشند

تخصص کافی و بروز بودن متخصصان

تکنسین های این مجموعه هر ساله با گذراندن آزمون و دوره های عملی و تئوری بوتان،تخصص کافی برای تعمیر به روز ترین لوزام خانگی بوتان دنیا را آموزش میبینند

گارانتی خدمات انجام شده

این مجموعه با توجه به تخصصی بودن در حوزه ی تعمیرات لوازم خانگی بوتان و تعهد داشتن نسبت به خدمات انجام شده،مسؤلیت تمامی خدمات ارائه شده را به مدت6ماه(180روز) به عهده میگیرد

گارانتی قطعات باکیفیت

برخلاف شرکت های دیگر که فقط واسطه میان مشتری و تکنسین ها میباشند و هیچگونه نظارتی در خصوص استفاده کردن از قطعات بی کیفیت ندارند،ما کیفیت قطعات را نیز تضمین خواهیم کرد.

هزینه های منصفانه و نظارت بر آن

این مجموعه با داشتن نظارت بر هزینه های دریافتی و مستندات خدمات انجام شده توسط تکنسین و شفاف سازی حدودی قیمتی جلوگیری از پرداخت هزینه ی بیش از حد مشتری میکند

اولویت در تعمیر قطعات معیوب

با توجه به شرایط تحریم های موجود و شرایط اقتصادی کشور،اکثریت قطعات لوازم خانگی بوتان با کمبود و با قیمت بالا مواجه است و به دلیل کاهش هزینه ها الویت متخصصین این مجموعه با تعمیر قطعات دستگاه میباشد

تعمیر پکیج بوتان در تهران توسط تیم متخصص و با سابقه

اگر دغدغه جستجوی نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در تهران را دارید، باید بدانید که ما در سرویسنترال نمایندگی تعمیر بوتان نیستیم. اما متخصصان ما تجربه چندین ساله موفقی در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی از جمله پکیج بوتان داشته‌اند. مهم‌ترین ویژگی سرویسنترال ، ضمانت کیفیت خدمات است تا با خیال آسوده از کمک تعمیرکاران ما بهره ببرید.

شما می‌توانید بعد از تماس با شماره 02174985 و دریافت مشاوره رایگان، درخواست خود را ثبت کنید تا تعمیرکار پکیج بوتان و انواع لوازم خانگی مورد نظر شما در کوتاه‌ترین زمان، خود را به محل زندگی شما در تهران برساند. ما در سرویسنترال با معرفی افراد متخصص و ضمانت کیفیت خدمات در مسیر رفع مشکلات و دغدغه‌های شما برای تعمیر انواع لوازم خانگی در کنارتان هستیم.

بوتان؛ شرکت خوش‌نام سازنده پکیج و سیستم‌های گرمایشی

شرکت بوتان در سال 1358 تاسیس شده است. با سرمایه‌گذاری مناسب و استفاده از دانش روز دنیا، بوتان از سال‌های نخست خود بهترین پکیج‌های گرمایشی را برای بازار ایران تهیه کرده است. متخصصان نیوسرویس سال‌هاست که در تعمیر پکیج بوتان تجربه و تخصص دارند.

رایج‌ترین مشکلات پکیج بوتان؛ عیب یابی پکیج با بررسی اختلالات ظاهری

یکی از مواردی که اغلب برای انواع پکیج اتفاق می‌افتد، این است که در طول زمان به اختلالات سطحی و ساده آن‌ها توجه زیادی نمی‌شود. در نتیجه مشکل ساده پکیج بعد از مدتی به یک اختلال بزرگ تبدیل می‌شود و نتیجه آن چیزی جز خرابی پکیج نیست. در مورد پکیج بوتان نیز این مسئله دیده می‌شود. رایج‌ترین ایرادات پکیج بوتان شامل موارد زیر هستند:

  • خرابی مخزن انبساط پکیج
  • روشن نشدن شعله پکیج بوتان
  • بالا یا پایین آمدن بیش از حد فشار پکیج
  • سرد و گرم شدن خود به خود پکیج بوتان
  • زرد شدن شعله پکیج

سرویسنترال نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان؟

  • سرویسنترال یک شرکت خصوصی تعمیر لوازم خانگی است. متخصصان سرویسنترال از بهترین تکنسین‌های ایران هستند. هر یک از تکنسین‌های ما بیش از 10 سال سابقه کاری دارند. شرکت در دوره‌های تخصصی تعمیر لوازم خانگی باعث شده که متخصصان سرویسنترال در بالاترین سطح از نظر دانش عملی و نظری باشند. برای تعمیر یا سرویس پکیج بوتان خود می‌توانید روی کمک سرویسنترال حساب باز کنید.

مراحل ثبت درخواست تکنسین

01

ثبت سفارش توسط شما

درخواست خود را برای خدمات به صورت آنلاین ثبت کنید

02

انتخاب متخصص مناسب

کارشناسان مربوط به رسیدگی ثبت سفارش نسبت به نوع و موقیعت مکانی شما بهترین متخصص را برای شما اعزام میکند

03

هماهنگی متخصص با شما

تکنسین مورد نظر جهت هماهنگی زمان مراجعه با شما تماس گرفته و در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه میکند

04

مراجعه تکنسین و انجام کار

مراجعه تکنسین وانجام کار و پرداخت هزینه به تکنسین یا شرکت ودربافت کد پیگیری بابت گارانتی

سوالات متداول

01
از زمان ثبت درخواست چقدر طول می‌کشد تا تکنسین اعزام شود؟

بلافاصله پس از ثبت درخواست همکاران ما با شما تماس حاصل می‌کنند و پس از هماهنگی با شما تکنسین در سریع‌ترین زمان ممکن به محل شما مراجعه خواهد کرد.

02
هزینه تعمیر پکیج بوتان چقدر است؟

بسته به نوع دستگاه پکیج ،مشکل و مدل‌های مختلف هزینه تعمیر پکیج بوتان متفاوت خواهد بود. اما قیمت‌ خدمات در شرکت کاملا مشخص و شفاف است.

03
چطور از کیفیت کار مجموعه مطئن شویم؟

این مجموعه سالهاست در حوزه ی تعمیرات رسمی بوتان فعالیت میکند و ما بهترین تکنسین‌های ایران را برای تعمیر پکیج بوتان شما به محل شما اعزام می‌کنیم. برای اطمینان شما از کیفیت خدمات، گارانتی 6 ماهه به ازای خدمات به شما ارائه می‌شود.

04
چطور بهترین متخصص تعمیرات پکیج بوتان برای سفارش من انتخاب می‌شود؟

تمامی تکنسین‌های این مجموعه حداقل 10 سال سابقه کار در حوزه ی تعمیرات پکیج بوتان دارند. با این وجود پس از ثبت درخواست شما بر اساس شرایط، محصول و محل شما بهترین متخصص انتخاب و به محل شما اعزام می‌شود.

نظرات مشتریان بوتان

بزرگ‌ترین افتخار مجموعه، مشتریان ارزشمند ما هستند. تمام تلاش تیم مرکز تعمیرات جلب کامل رضایت مشتریانی است که به ما اعتماد می‌کنند.