ویژگی های برتر مرکز ال جی

متخصصان و ارائه ی دقت در خدمات ال جی

تمامی خدمات این مجموعه توسط متخصصانی صورت میگیرد که میانگین 10سال سابقه ی کار تخصصی در حوزه ی تعمیرات و نگهداری ال جی دارا میباشند

تخصص کافی و بروز بودن متخصصان

تکنسین های این مجموعه هر ساله با گذراندن آزمون و دوره های عملی و تئوری ال جی ،تخصص کافی برای تعمیر به روز ترین لوزام خانگی ال جی دنیا را آموزش میبینند

گارانتی خدمات انجام شده

این مجموعه با توجه به تخصصی بودن در حوزه ی تعمیرات لوازم خانگی ال جی و تعهد داشتن نسبت به خدمات انجام شده،مسؤلیت تمامی خدمات ارائه شده را به مدت6ماه(180روز) به عهده میگیرد

گارانتی قطعات باکیفیت

برخلاف شرکت های دیگر که فقط واسطه میان مشتری و تکنسین ها میباشند و هیچگونه نظارتی در خصوص استفاده کردن از قطعات بی کیفیت ندارند،ما کیفیت قطعات را نیز تضمین خواهیم کرد.

هزینه های منصفانه و نظارت بر آن

این مجموعه با داشتن نظارت بر هزینه های دریافتی و مستندات خدمات انجام شده توسط تکنسین و شفاف سازی حدودی قیمتی جلوگیری از پرداخت هزینه ی بیش از حد مشتری میکند

اولویت در تعمیر قطعات معیوب

با توجه به شرایط تحریم های موجود و شرایط اقتصادی کشور،اکثریت قطعات لوازم خانگی ال جی با کمبود و با قیمت بالا مواجه است و به دلیل کاهش هزینه ها الویت متخصصین این مجموعه با تعمیر قطعات دستگاه میباشد

تعمیر یخچال ال جی

اگر نیاز به تعمیر یخچال ال جی دارید، کافی است با سرویسنترال در ارتباط باشید. همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن در محل و منزل شما حاضر شده و خدمات تعمیر یخچال را به سادگی و با دقت بالا انجام می‌دهند.

رایج‌ترین خرابی یخچال ال جی چیست؟

یخچال ال جی به دلایل مختلفی مثل حمل و نقل نامناسب، استفاده نادرست، عمر زیاد و شوک‌های ناگهانی ممکن است دچار خرابی شود. البته همه دستگاه‌های برقی و حساس موجود در آشپزخانه احتمال خرابی دارند.

یخچال‌های ال جی عموما قیمت بالایی دارند. همین مساله باعث شده که نگهداری درست و تعمیر کم هزینه یخچال ال جی برای افراد اهمیت بالایی داشته باشد. تعمیر درست، دقیق و سریع یخچال ال جی ، هزینه‌های جانبی نگهداری و تعمیر دوباره را به شدت کاهش می‌دهد. مشکلات زیر از رایج‌ترین علل خرابی یخچال‌های ال جی هستند.

  • خرابی فن کندانسور
  • سوختن یا اشکال در موتور
  • تمام شدن گاز یخچال
  • خرابی اورلو و کمپراسور
  • مشکل در سیستم برق‌رسانی یخچال
  • نمایندگی یخچال ال جی ؛ سرویسنترال بهترین خدمات را به شما می‌دهد

    اگر به دنبال نمایندگی یخچال ال جی در تهران یا هر شهری هستید، هیچ شرکتی نماینده رسمی نیست! در حقیقت به دلیل تحریم‌ها و سخت‌شدن حضور برندهای خارجی در ایران، هیچ شرکتی در ایران نماینده رسمی برند ال جی نیست.

    شما می‌توانید بهترین خدمات تعمیر یخچال ال جی در تهران را از این مجموعه بخواهید. سرویسنترال به واسطه برخورداری از از کادری مجرب از بهترین تکنسین‌های ایران و به پشتوانه ده سال تجربه در تعمیر یخچال ال جی ، خدمات خود را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می‌کند.

مراحل ثبت درخواست تکنسین

01

ثبت سفارش توسط شما

درخواست خود را برای خدمات به صورت آنلاین ثبت کنید

02

انتخاب متخصص مناسب

کارشناسان مربوط به رسیدگی ثبت سفارش نسبت به نوع و موقیعت مکانی شما بهترین متخصص را برای شما اعزام میکند

03

هماهنگی متخصص با شما

تکنسین مورد نظر جهت هماهنگی زمان مراجعه با شما تماس گرفته و در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه میکند

04

مراجعه تکنسین و انجام کار

مراجعه تکنسین وانجام کار و پرداخت هزینه به تکنسین یا شرکت ودربافت کد پیگیری بابت گارانتی

سوالات متداول

01
از زمان ثبت درخواست چقدر طول می‌کشد تا تکنسین اعزام شود؟

بلافاصله پس از ثبت درخواست همکاران ما با شما تماس حاصل می‌کنند و پس از هماهنگی با شما تکنسین در سریع‌ترین زمان ممکن به محل شما مراجعه خواهد کرد.

02
هزینه تعمیر یخچال ال جی چقدر است؟

بسته به دستگاه (ساید بای ساید یا یخچال)،مشکل و مدل‌های مختلف هزینه تعمیر یخچال ال جی متفاوت خواهد بود. اما قیمت‌ خدمات در شرکت کاملا مشخص و شفاف است.

03
چطور از کیفیت کار مجموعه مطئن شویم؟

این مجموعه سالهاست در حوزه ی تعمیرات رسمی ال جی فعالیت میکند و ما بهترین تکنسین‌های ایران را برای تعمیر یخچال ال جی شما به محل شما اعزام می‌کنیم. برای اطمینان شما از کیفیت خدمات، گارانتی 6 ماهه به ازای خدمات به شما ارائه می‌شود.

04
چطور بهترین متخصص تعمیرات یخچال ال جی برای سفارش من انتخاب می‌شود؟

تمامی تکنسین‌های این مجموعه حداقل 10 سال سابقه کار دارند. با این وجود پس از ثبت درخواست شما بر اساس شرایط، محصول و محل شما بهترین متخصص انتخاب و به محل شما اعزام می‌شود.

نظرات مشتریان ال جی

بزرگ‌ترین افتخار مجموعه، مشتریان ارزشمند ما هستند. تمام تلاش تیم مرکز تعمیرات جلب کامل رضایت مشتریانی است که به ما اعتماد می‌کنند.