خدمات فنی

کدامیک از لوازم خانگی الجی شما نیاز به خدمات دارد؟

ثبت درخواست

ویژگی های برتر مجموعه

متخصصان و ارائه ی دقت در خدمات

تمامی خدمات این مجموعه توسط متخصصانی صورت میگیرد که میانگین 10سال سابقه ی کار تخصصی در حوزه ی تعمیرات و نگهداری دارا میباشند

تخصص کافی و به روز بودن

تکنسین های این مجموعه هر ساله با گذراندن آزمون و دوره های عملی و تئوری،تخصص کافی برای تعمیر برند های روز دنیا را آموزش میبینند

گارانتی خدمات انجام شده

شرکت سرویسنترال با توجه به تخصصی بودن در حوزه ی تعمیرات لوازم خانگی و تعهد داشتن نسبت به خدمات انجام شده،مسؤلیت تمامی خدمات ارائه شده را به مدت6ماه(180روز) به عهده میگیرد

گارانتی قطعات باکیفیت

برخلاف شرکت های دیگر که فقط واسطه میان مشتری و تکنسین ها میباشند و هیچگونه نظارتی در خصوص استفاده کردن از قطعات بی کیفیت ندارند،ما کیفیت قطعات را نیز تضمین خواهیم کرد.

هزینه های منصفانه و نظارت بر آن

شرکت با داشتن نظارت بر هزینه های دریافتی و مستندات خدمات انجام شده توسط تکنسین و شفاف سازی حدودی قیمتی جلوگیری از پرداخت هزینه ی بیش از حد مشتری میکند

اولویت در تعمیر قطعات معیوب

با توجه به شرایط تحریم های موجود و شرایط اقتصادی کشور،اکثریت قطعات لوازم خانگی با کمبود و با قیمت بالا مواجه است و به دلیل کاهش هزینه ها الویت متخصصین این مجموعه با تعمیر قطعات دستگاه میباشد

مراحل ثبت درخواست

01

ثبت سفارش توسط شما

درخواست خود را برای خدمات به صورت آنلاین ثبت کنید

02

انتخاب متخصص مناسب

کارشناسان مربوظ به رسیدگی ثبت سفارش نسبت به نوع و موقیعت مکانی شما بهترین متخصص را برای شما اعزام میکند

03

هماهنگی متخصص با شما

تکنسین مورد نظر جهت هماهنگی زمان مراجعه با شما تماس گرفته و در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه میکند

04

مراجعه تکنسین و انجام کار

مراجعه تکنسین وانجام کار و پرداخت هزینه به تکنسین یا شرکت ودربافت کد پیگیری بابت گارانتی

سوالات متداول

01
از زمان ثبت درخواست چقدر طول می‌کشد تا تکنسین اعزام شود؟

بلافاصله پس از ثبت درخواست همکاران ما با شما تماس حاصل می‌کنند و پس از هماهنگی با شما تکنسین در سریع‌ترین زمان ممکن به محل شما مراجعه خواهد کرد.

02
هزینه تعمیر لوازم خانگی الجی چقدر است؟

بسته به دستگاه، برند و مدل‌های مختلف هزینه تعمیر لوازم خانگی متفاوت خواهد بود. اما قیمت‌ خدمات در سرویسنترال کاملا مشخص و شفاف است.

03
چطور از کیفیت کار ابن مجموعه مطئن شویم؟

ما بهترین تکنسین‌های ایران را برای تعمیر لوازم خانگی به محل شما اعزام می‌کنیم. برای اطمینان شما از کیفیت خدمات، گارانتی 6 ماهه به ازای خدمات به شما ارائه می‌شود.

04
چطور بهترین متخصص تعمیر لوازم خانگی برای سفارش من انتخاب می‌شود؟

تمامی تکنسین‌های مجموعه حداقل 10 سال سابقه کار دارند. با این وجود پس از ثبت درخواست شما بر اساس شرایط، محصول و محل شما بهترین متخصص انتخاب و به محل شما اعزام می‌شود.

پاسخ سوال خود را دریافت نکرده اید؟کلیک کنید!

سرویسنترال ، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ال جی در تهران?

اگر به دنبال نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ال جی در تهران هستید، باید یک نکته مهم را به خاطر داشته باشید. ال جی به دلیل تحریم‌ها نمایندگی قانونی و رسمی در تهران ندارد.دیگر هیچ مجموعه ای نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی ال جی نیست! ما به واسطه همکاری مجموعه‌ای از بهترین تکنسین‌ها، خدمات کامل تعمیرات لوازم خانگی ال جی را در تهران ارائه می‌کند.

چه دستگاه‌های ال جی در سرویسنترال قابل تعمیر هستند؟

همه دستگاه‌های لوازم خانگی ال جی در سرویسنترال قابل تعمیر هستند. از همین صفحه می‌توانید لیست تعمیر لوازم خانگی برند ال جی را مشاهده کنید. قیمت تعمیر لوازم خانگی برند ال جی پس از حضور کارشناس و طبق تعرفه مشخص می‌شود.

تعمیر لوازم خانگی ال جی همراه با ضمانت کیفیت قطعات و خدمات

یکی از ویژگی‌های برتر این مجموعه، ضمانت کیفیت قطعات استفاده شده و خدمات ما است. همه خدمات و قطعات استفاده‌شده این مجموعه ضمانت کامل دارند. در صورت خرابی مجدد مجموعه ی سرویسنترال تا 180 روز دستگاه را به صورت رایگان تعمیر می‌کند.

نظرات مشتریان

بزرگ‌ترین افتخار مجموعه ما، مشتریان ارزشمند ما هستند. تمام تلاش این مجموعه جلب کامل رضایت مشتریانی است که به ما اعتماد می‌کنند.