ویژگی های برتر مرکز دوو

متخصصان و ارائه ی دقت در خدمات دوو

تمامی خدمات این مجموعه توسط متخصصانی صورت میگیرد که میانگین 10سال سابقه ی کار تخصصی در حوزه ی تعمیرات و نگهداری دوو دارا میباشند

تخصص کافی و بروز بودن متخصصان

تکنسین های این مجموعه هر ساله با گذراندن آزمون و دوره های عملی و تئوری دوو،تخصص کافی برای تعمیر به روز ترین لوزام خانگی دوو دنیا را آموزش میبینند

گارانتی خدمات انجام شده

این مجموعه با توجه به تخصصی بودن در حوزه ی تعمیرات لوازم خانگی دوو و تعهد داشتن نسبت به خدمات انجام شده،مسؤلیت تمامی خدمات ارائه شده را به مدت6ماه(180روز) به عهده میگیرد

گارانتی قطعات باکیفیت

برخلاف شرکت های دیگر که فقط واسطه میان مشتری و تکنسین ها میباشند و هیچگونه نظارتی در خصوص استفاده کردن از قطعات بی کیفیت ندارند،ما کیفیت قطعات را نیز تضمین خواهیم کرد.

هزینه های منصفانه و نظارت بر آن

این مجموعه با داشتن نظارت بر هزینه های دریافتی و مستندات خدمات انجام شده توسط تکنسین و شفاف سازی حدودی قیمتی جلوگیری از پرداخت هزینه ی بیش از حد مشتری میکند

اولویت در تعمیر قطعات معیوب

با توجه به شرایط تحریم های موجود و شرایط اقتصادی کشور،اکثریت قطعات لوازم خانگی دوو با کمبود و با قیمت بالا مواجه است و به دلیل کاهش هزینه ها الویت متخصصین این مجموعه با تعمیر قطعات دستگاه میباشد

 متخصص تعمیر ماشین لباسشویی دوو

ماشین لباسشویی دوو از محبوبترین ماشین‌های لباسشویی در بین خانواده‌های ایرانی است. کیفیت بالای ماشین لباسشویی دوو بسیاری را به خرید این دستگاه ترغیب می‌کند. امابه دلایل مختلفی مانند استفاده نادرست، شوک برقی، وارد شدن ضربه در حین جابه جایی یا تعمیرکار نابلد، ممکن است ماشین لباسشویی دوو دچار مشکل شود. در این صورت باید به دنبال یک تعمیرکار تخصصی ماشین لباسشویی باشید که تجربه بالایی در کار با انواع ماشین‌های لباسشویی برند دوو داشته باشد.

دلایل اصلی خراب شدن ماشین لباسشویی دوو

ماشین‌های لباسشویی دوو از جمله گران قیمت‌ترین و با کیفیت‌ترین محصولات موجود در بازار هستند. دوو از تکنولوژی‌های پیشرفته و بهترین قطعات اولیه در تولید محصولات خود استفاده کرده است. به همین دلیل مدل‌های جدید ماشین لباسشویی دوو طول عمر بالایی دارند و معمولاً کمتر نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. اما مانند هر دستگاه دیگری احتمال خراب شدن ماشین لباسشویی دوو نیز وجود دارد. معمولاً موارد زیر مهم‌ترین دلایل و عوامل خرابی ماشین لباسشویی دوو هستند:

  • وارد شدن ضربه در حین جا به جایی
  • نوسان یا شوک الکتریکی
  • استفاده نامناسب از ماشین لباسشویی
  • مستهلک شدن قطعات
  • تعمیرکار نابلد
  • گارانتی خدمات حرفه‌ای، بهترین گزینه جایگزین نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو

    بسیاری از محصولات دوو در ایران دارای گارانتی هستند. در صورت وجود گارانتی شما می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را از مرکز نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو دریافت نمایید. با این حال اگر ماشین لباسشویی شما دارای گارانتی نیست یا خدمات گارانتی آن به پایان رسیده است، بهترین گزینه مراجعه به مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی دوو است. تعمیرکاران حرفه‌ای ما، با سالها تجربه کار در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو، بهترین خدمات ممکن را در کوتاهترین زمان و با مناسب‌ترین هزینه در اختیار شما قرار می‌دهند. سرویسنترال با تکیه بر دانش و تجربه تکنسین‌های خود تمامی خدمات حرفه‌ای تعمیر لباسشویی دوو را تا ۶ ماه تضمین می‌کند. برای برخورداری از این امکانات ویژه تنها کافی است تا درخواست خود را ثبت کنید.

مراحل ثبت درخواست تکنسین

01

ثبت سفارش توسط شما

درخواست خود را برای خدمات به صورت آنلاین ثبت کنید

02

انتخاب متخصص مناسب

کارشناسان مربوط به رسیدگی ثبت سفارش نسبت به نوع و موقیعت مکانی شما بهترین متخصص را برای شما اعزام میکند

03

هماهنگی متخصص با شما

تکنسین مورد نظر جهت هماهنگی زمان مراجعه با شما تماس گرفته و در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه میکند

04

مراجعه تکنسین و انجام کار

مراجعه تکنسین وانجام کار و پرداخت هزینه به تکنسین یا شرکت ودربافت کد پیگیری بابت گارانتی

سوالات متداول

01
از زمان ثبت درخواست چقدر طول می‌کشد تا تکنسین اعزام شود؟

بلافاصله پس از ثبت درخواست همکاران ما با شما تماس حاصل می‌کنند و پس از هماهنگی با شما تکنسین در سریع‌ترین زمان ممکن به محل شما مراجعه خواهد کرد.

02
هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو چقدر است؟

بسته به نوع دستگاه ماشین لباسشویی،مشکل و مدل‌های مختلف هزینه تعمیر لباسشویی دوو متفاوت خواهد بود. اما قیمت‌ خدمات در شرکت کاملا مشخص و شفاف است.

03
چطور از کیفیت کار مجموعه مطئن شویم؟

این مجموعه سالهاست در حوزه ی تعمیرات رسمی دوو فعالیت میکند و ما بهترین تکنسین‌های ایران را برای تعمیر لباسشویی دوو شما به محل شما اعزام می‌کنیم. برای اطمینان شما از کیفیت خدمات، گارانتی 6 ماهه به ازای خدمات به شما ارائه می‌شود.

04
چطور بهترین متخصص تعمیرات لباسشویی دوو برای سفارش من انتخاب می‌شود؟

تمامی تکنسین‌های این مجموعه حداقل 10 سال سابقه کار در حوزه ی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو دارند. با این وجود پس از ثبت درخواست شما بر اساس شرایط، محصول و محل شما بهترین متخصص انتخاب و به محل شما اعزام می‌شود.

نظرات مشتریان دوو

بزرگ‌ترین افتخار مجموعه، مشتریان ارزشمند ما هستند. تمام تلاش تیم مرکز تعمیرات جلب کامل رضایت مشتریانی است که به ما اعتماد می‌کنند.